wtorek, 31 stycznia 2012

Bohaterowie


Aria Wright (17 l.)

Niska dziewczyna o intensywnie czekoladowych oczach. Nie za dobrze się uczy. Uwielbia skate park i zespoły rockowe. Spotyka się Peter'em. Jest on jej pierwszą wielką miłością. Czy będzie im dane przeżyć całe życie?


Spencer Craven (17 l.)
Przyjaciółka Arii. Ma najwyższą średnią w szkole. Nigdy nie przeżyła swojej pierwszej miłości. Czy zmieni się to w najbliższym czasie?Harry Styles (17 l.)

Wysoki chłopak ze słodkimi loczkami. Jego najlepszymi przyjaciółmi są Liam, Louis, Zayan i Niall. Poznali się     na spotkaniu utalentowanych nastolatków, organizowanych co tydzień w teatrze w Londynie. Miał wiele dziewczyn.


Zayn Malik (18 l.)

Muzułmanin o czarujących oczach. Przyjaźni się z Liamem, Louisem, Niallem i Harrym. Najstarszy z przyjaciół. Jego ukrytym talentem jest rysowanie. Jego ideałem dziewczyny jest zielonooka, inteligentna blondynka. 


Liam Payne (17 l.)

Jak był mały chorował na białaczkę. Przyjaźni się z Louisem, Harrym, Niallem i Zayanem. Jego dziewczyną jest Hanna. Bardzo jej oddany. Ma śliczne czekoladowe oczy. Najrozsądniejszy z przyjaciół.


Niall Horan (17 l.)

Intensywnie niebieskooki blondyn z pochodzenia jest Irlandczykiem. Jego przyjaciółmi są Harry, Louis, Liam i Zayan. Potrafi rozśmieszyć każdego. Oprócz śpiewania kocha grać na gitarze. 


Louis Tomlinson (17 l.)

Jednym słowem możne go określić jako duże dziecko. Lubi dokuczać każdemu. Przyjaźni się z Harrym, Naillem, Liamem i Zayanem.  Ma niesamowity wokal. Zakochał się w pewnej dziewczynie. Nie chce wyjawić jej imienia.

2 komentarze:

  1. nowy post u mnie, zapraszam :) http://shirroko.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. zapowiada się ciekawe opowiadanie, dodaje do obserwowanych.
    będę zaglądać :)
    zapraszam też do mnie.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania! ;)